Skip to content Skip to footer
Kışla, Anafartalar Cad. No:2 Muratpaşa, Antalya, TR
BT HAIR CLINIC ANTALYA

Saç Ekim Hizmetleri

BT Hair Clinic Antalya olarak, saç ekimi alanında son teknoloji yöntemlerle uzmanlaşmış bir ekiple hizmet veriyoruz. Saç dökülmesi sorunu yaşayan herkesin hayatına olumlu dokunuşlar yapmak, doğal ve gür saçlarla özgüvenlerini geri kazandırmak için buradayız.

FUE Saç Ekimi

Gelişmiş FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemiyle saç köklerini tek tek topluyor ve doğal bir saç çizgisi oluşturuyoruz. İşlem sonrasında minimal izlerle daha dolgun ve doğal görünümlü saçlar elde edebilirsiniz.

DHI Saç Ekimi

Direct Hair Implantation (DHI) yöntemiyle saç köklerini özel bir kalemi andıran özel uçlu iğnelerle ekliyoruz. Hızlı iyileşme süreci ve daha yüksek saç kökü tutunma oranı ile talep gören bir yöntemdir.

Saç Mezoterapisi

Saçların güçlenmesi ve dökülmenin önlenmesi için uygulanan saç mezoterapisi, vitamin ve minerallerin saç derisine enjekte edilmesiyle yapılır. Saçların canlanmasına ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

PRP Tedavisi

Platelet Rich Plasma (PRP) yöntemiyle kanınızdan alınan özel maddelerle saç köklerini besler ve yeniden canlandırırız. Doğal bir tedavi yöntemi olan PRP, saçların daha sağlıklı uzamasına katkı sağlar.

BT HAIR clinic

Sizin için en iyi hizmeti vermeyi vizyon edinmis bir saç ekim merkezi.

Hizmetlerimiz

Saçlarinizi Kesfedin.

BT Hair Clinic Antalya’da saç ekimi süreci, deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından titizlikle planlanır ve uygulanır. Her müşterimiz için kişiye özel bir tedavi planı oluşturarak, en iyi sonuçları elde etmeye odaklanırız. Hijyen ve hasta güvenliğine verdiğimiz önem, size güvenli ve rahat bir tedavi deneyimi sunmamızı sağlar.

Saçlarınızda dönüşüm yaşamak, özgüveninizi geri kazanmak ve doğal bir görünüme kavuşmak için sizleri BT Hair Clinic Antalya’ya bekliyoruz. Daha fazla bilgi ve randevu için lütfen bizimle iletişime geçin.

Go to Top
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
betnis giriş
betnis
yakabet giriş